Aktualności

PRACA w Mroauto PROFIAUTO hurtownia motoryzacyjna –Sprzedawca

19.10.2017

PRACA w Mroauto.pl PROFIAUTO hurtownia motoryacyjna

Specjalista ds. sprzedaży

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region pracy:Rogów oraz Godów ( powiat Wodzisławski

Opis stanowiska:

• Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych

• Przygotowywanie ofert handlowych

• Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

• Kreowanie dobrego wizerunku firmy

• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• Optymistycznego podejścia do świata i ludzi

• Znajomości budowy pojazdów

• Prawa jazdy kategorii B

• Rzetelności i uczciwości

KANDYDATOM OFERUJEMY:

• Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników

• Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi

• Niezbędne narzędzia do pracy:

• Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych – indywidualnie dobrany do potrzeb

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

dawid@mroauto.pl w tytule wpisując interesujący rejon i stanowisko

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Mroauto.pl z siedzibą w Godowie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

informacja

Firma MROAUTO MROZEK WIESŁAW powstała w 1994 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki szerokiej wiedzy motoryzacyjnej, zdobytemu doświadczeniu, jak również ciągłemu rozwijaniu naszych kwalifikacji oraz zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań klientów, jakość naszej obsługi jest na wysokim poziomie. Tym samym firma zapewniła sobie stabliną i silną pozycje na rynku motoryzacyjnym.

Zajmujemy się sprzedażą nowych części i akcesorii do praktycznie wszystkich marek samochodów. Staramy się dać klientowi prawo wyboru - części z najwyższej półki jakościowej stosowanej przez producentów samochodów, lub ich zamienniki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W razie konieczności jesteśmy w stanie sprowadzić zamówione części w bardzo krótkim terminie!

Nasz zespół handlowy tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę. Każdy klient traktowany jest u Nas indywidualnie! Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie Naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i korzystania z naszych usług.