Aktualności

Zpět

Godziny otwarcia w okresie świątecznym

22.12.2017

Dziękujemy Państwu serdecznie za dotychczasową współpracę pragniemy życzyć Państwu spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku.     


Informujemy, że w okresie Świątecznym firma Mroauto
pracuje według następującego hormonogramu :
23 Grudnia, sobota – firma nieczynna,

24 Grudnia, niedziela – firma nieczynna.

25 Grudnia, poniedziałek – firma nieczynna,

26 Grudnia, wtorek – firma nieczynna

27-29 Grudnia – firma czynna w standardowych godzinach

30 Grudnia -- firma nieczynna

06 Stycznia, sobota – firma nieczynna

informacja

Firma MROAUTO MROZEK WIESŁAW powstała w 1994 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki szerokiej wiedzy motoryzacyjnej, zdobytemu doświadczeniu, jak również ciągłemu rozwijaniu naszych kwalifikacji oraz zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań klientów, jakość naszej obsługi jest na wysokim poziomie. Tym samym firma zapewniła sobie stabliną i silną pozycje na rynku motoryzacyjnym.

Zajmujemy się sprzedażą nowych części i akcesorii do praktycznie wszystkich marek samochodów. Staramy się dać klientowi prawo wyboru - części z najwyższej półki jakościowej stosowanej przez producentów samochodów, lub ich zamienniki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W razie konieczności jesteśmy w stanie sprowadzić zamówione części w bardzo krótkim terminie!

Nasz zespół handlowy tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę. Każdy klient traktowany jest u Nas indywidualnie! Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie Naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i korzystania z naszych usług.