Aktualności

Zpět

Mroauto części samochodowe , Godów, Rogów i Gorzyce.

13.5.2019

Mroauto części samochodowe , Godów, Rogów i Gorzyce.

 

Mroauto części samochodowe , Godów, Rogów i Gorzyce.

Naszą ideą jest zaproponowanie bogatej oferty części samochodowych w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, a to wszystko bez wychodzenia z domu.  W związku z tym podjęliśmy bezpośrednią współpracę z importerami części, a także podpisaliśmy kilka znaczących umów z naszymi dostawcami części. Dzięki temu naszym klientom oferujemy największy wybór części zamiennych wszystkich renomowanych marek. Dzięki nowoczesnym rozwiązania zamówienia części można dokonywać przez Internet. UWAGA przygotowujemy nową wersję naszego sklepu internetowego który ukarzę się wkrótce ;)

 

Prowadzimy sklepy motoryzacyjne w Godowie, Rogowie i Gorzycach, jednakże zamawiająca u nas części klienci z całej Polski, często osobiście odwiedzają nas klienci z okolicznych miast np. Wodzisław Śląski, Jastrzębie zdrój , Rybnik, Racibórz, Pszów, Rydułtowy, Cieszyn, Żory, Gliwice, Orzesze.

Nasze sklepy motoryzacyjne i sklep internetowy czekaja na Ciebie :)  

 

 

https://www.mroauto.cz/upload/4662078f48ebc160166bdbde168e819b.jpg

informacja

Firma MROAUTO MROZEK WIESŁAW powstała w 1994 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki szerokiej wiedzy motoryzacyjnej, zdobytemu doświadczeniu, jak również ciągłemu rozwijaniu naszych kwalifikacji oraz zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań klientów, jakość naszej obsługi jest na wysokim poziomie. Tym samym firma zapewniła sobie stabliną i silną pozycje na rynku motoryzacyjnym.

Zajmujemy się sprzedażą nowych części i akcesorii do praktycznie wszystkich marek samochodów. Staramy się dać klientowi prawo wyboru - części z najwyższej półki jakościowej stosowanej przez producentów samochodów, lub ich zamienniki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, wciąż wzbogacaną o nowe artykuły. W razie konieczności jesteśmy w stanie sprowadzić zamówione części w bardzo krótkim terminie!

Nasz zespół handlowy tworzą ludzie otwarci na Państwa potrzeby i zawsze służący fachową radą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę. Każdy klient traktowany jest u Nas indywidualnie! Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie Naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i korzystania z naszych usług.